Katar ve Mermer Ailelerinin Mutlu Günü

Konya Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürü Mehmet Emin Mermer, oğlu Furkan’ı evlendirdi.

13.06.2021 17:15, 2 ay önce eklendi.
Katar ve Mermer Ailelerinin Mutlu Günü

Nurgül ve Kenan Katar’ın kızı Gözde ile Sebahat ve Mehmet Emin Mermer’in oğlu Furkan, Mavera Düğün Merkezi Havuzlu Bahçede düzenlenen nikah merasiminde bir ömür boyu mutluluk için ”EVET” diyerek hayatlarını birleştirdi.

 

Pandemi tedbirleri kapsamında uzun bir aradan sonra nikah merasimlerine resmi izin verilmesinin ardından, Mavera Düğün Merkezi Havuzlu Bahçede düzenlenen nikah merasimine katılan davetliler, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek genç çiftin mutluğuna ortak oldu.

 

Çiftin nikah şahitliğini yapan Konya Vali Yardımcısı Mehmet Aydın, genç çifte saygı ve sevgi çerçevesinde bir ömür boyu mutlu bir hayat sürdürmelerini dileyerek evlilik cüzdanını geline teslim etti. Aydın, her iki aileye de hayırlı olsun temennisinde bulundu. Törene, çiftin yakınları ve Konya Valiliği çalışanları katıldı. Davetlilere nikah şekeri ile pandemi kuralları çerçevesinde ikram paketi dağıtıldı.

Anahtar Kelimeler: Konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat