Konyaspor Yönetiminden KONESOB’a ziyaret

Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyeleri, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak’ı

17.06.2021 15:00, 2 yıl önce eklendi.
Konyaspor Yönetiminden KONESOB’a ziyaret

ve toplantı halinde olan Esnaf Odaları Başkanlarını ziyaret etti.

6 Haziran’da gerçekleştirilen olağanüstü kongre sürecini tamamlayarak yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini seçen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette başta İttifak Holding Konyaspor olmak üzere spor alanında yapılabilecek çalışmalar ele alındı.

Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Özgökçen "Kongre sonrası hızlı bir şekilde yönetim yapılanmamızı oluşturarak güçlü ve Konyaspor sevdalısı bir yönetimle çok sevdiğimiz Konyaspor için yola çıktık. Yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde hepimiz el ele vererek Konyaspor’umuzu en iyi noktalara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. Bu noktada Esnaf Odalarımızın, Oda Başkanlarımızın ve esnaf, sanatkârlarımızın desteği bizler için önemli bir güç olacak" dedi.

Yeni başkan ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak da konuşmasında, "Fatih Özgökçen Başkanımıza ve yönetime görevlerinde başarılar diliyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum. 2021-2022 Futbol Sezonu’nda 100. yılını kutlayacak olan İttifak Holding Konyaspor’umuzun başarısı için hepimiz el birliği ile gayret edeceğiz. Kulüp yönetiminin alt yapıya daha fazla önem vermesini ve alt yapıdan yetişecek olan gençlerin her birinin birer yıldız olacağına inancımın tam olduğunu belirtmek istiyor, yeni yönetime ve Konyaspor’umuza başarılar diliyorum” dedi.

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra KONESOB toplantı salonunda gerçekleştirilen İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu (İDDG) toplantısında Oda Başkanlarıyla da biraraya geldi ve istişarelerde bulundu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant