Hekimoğlu Anadolu Lisesinde “KAN”bağışı projesine tam destek

Türk Kızılay ve Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaklaşa organize ettiği “Okulumda

20.06.2021 10:37, 12 ay önce eklendi.
Hekimoğlu Anadolu Lisesinde “KAN”bağışı projesine tam destek

 “KAN” panya var” projesine Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Müdür, Müdür Yardımcıları, Öğretmenleri, Öğrencileri ve Velileri çok sayıda kan vererek tam destek verdiler.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılay iş birliği çerçevesinde düzenlenen kampanya büyük ilgi gördü. Kan vermeye gelenlere farklı etkinlikler sunan Selçuklu Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi öğrencileri güzel ve eğlenceli bir gün yaşanmasına sebep oldu. Ayrıca okulun resim galerisinde kan vermek ile ilgili fotoğraflar ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi'nde düzenlenen kampanyaya öğrenci velileri, farklı okulların yöneticileri, öğretmenler ve okul civarında yaşayan esnaf ve komşular ilgi gösterdi.

Kan bağışı etkinliğine katılan Konya İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali Büyük, "Kan bağışı kampanyasıyla ihtiyaç sahibi kişilerin ihtiyaçlarını gidermenin verdiği mutluluk kadar öğrencilerimizin kan bağışının önemini ve farkındalığını anlaması da en az bağış kadar mutluluk verici bir durum. Geleceğimizde söz sahibi olacak gençleri yetiştirirken akademik başarı kadar onların sorumluluk ve dayanışma bilinciyle yetişmeleri önemlidir. Okulların ekip ruhuyla birlikte hareket ederek bu tür etkinlikler yapması kalıcı faydalar sağlar." dedi.

 

Anahtar Kelimeler: Kanokulkanpanyaöğrenci

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu