Engelsiz Spor Okulları Açıldı

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları’nın açılış töreni gerçekleştirildi.

29.06.2021 15:39, 12 ay önce eklendi.
Engelsiz Spor Okulları Açıldı

Karatay Spor ve Kongre Merkezimizde yapılan açılış törenine Konya Milletvekilimiz Selman Özboyacı, Konya Vali Yardımcımız Faruk Bekarlar, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ile  antrenörlerimiz, sporcularımız ve sporcularımızın aileleri katılım sağladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarıaçılış töreninde Wushu, Taekwondo ve Cimnastik branşlarında yapılan gösterileri yeni kayıt olan minikler ve aileleri heyecanla izledi.

Özellikle İlkokul ve ortaokul çağında ki çocuklarımızın yaz aylarında serbest zamanlarını, en iyi şekilde değerlendirmeleri için uzman Antrenörler nezaretinde aynı anda binlerce çocuğumuza ve gencimize hizmet verecek şekilde planlanan GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor OkullarıAtletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Cimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Halter, Halk Oyunları, Hentbol, Hokey, Judo, Karate, Masa Tenisi, Okçuluk, Taekwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme branşlarında ücretsiz olarak hizmet verecek.

Anahtar Kelimeler: Engelsizsporokul

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu