İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç Çumra’da İncelemelerde Bulundu

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanları Çumra’da bulunan sağlık tesislerini ziyaret ederek

30.06.2021 13:03, 1 yıl önce eklendi.
 İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç Çumra’da İncelemelerde Bulundu

incelemelerde bulundular. Sağlık tesisi ziyaretlerinin ardından Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece ve Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan ile de bir araya gelen Prof. Dr. Koç ve beraberindekiler Çumra’da devam eden sağlık yatırımları ve aşılama çalışmaları gibi önemli konularda istişarelerde bulundular.

Çumra ilçesinde yer alan sağlık tesislerinde incelemelerde bulunan Prof. Dr. Koç, Çumra Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevine başlayan Uz. Dr. Mustafa Bulut ve yeni dönemde görev yapacak olan hastane idarecileri ile düzenlenen toplantı dabir araya geldi. İdarecilere yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarakgöreve yeni başlayan sağlık yöneticilerinden beklentilerini dile getiren Prof. Dr. Koç, hizmetleri ve eksiklikleri tüm ekip ile birlikte yerinde görerek,ekip ruhu, samimiyet ve gayretle çalışarak belirlenen sorunlara çözüm önerileri geliştirebilmenin önemine vurgu yaptı. İnşaat masrafları hayırsever tarafından karşılanan Çumra Devlet Hastanesi ek hizmet binasının tamamlanması ile birliktediyaliz, fizik tedavi ve diş sağlığı hizmetlerinin çok daha konforlu bir ortamda sunulacağının altını çizen Prof. Dr. Koç, ek bina inşaatının başlamış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Çumra Devlet Hastanesi incelemelerinin ardından Prof. Dr. Koç ve beraberindeki hizmet başkanları, Çumra İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çumra Toplum Sağlığı Merkezi ve 1 Nolu Çaybaşı Aile Sağlığı Merkezi’ni de ziyaret ederek görev başında bulunan sağlık çalışanları ile istişarelerde bulundular. Sağlık tesisi ziyaretlerinin ardından Prof. Dr. Koç ve beraberindekiler Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece ve Çumra Belediye Başkanı Av. Recep Candan ile de bir araya geldiler. Ziyaretlerde, Çumra’da devam eden sağlık yatırımları ve sunulan hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulunularak aşılama çalışmalarında gelinen son durum masaya yatırıldı.

Anahtar Kelimeler: Sağlıkkonyaincelemeçumra

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu