TSE Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belge Takdim Töreni

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon

07.07.2021 21:24, 11 ay önce eklendi.
TSE Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belge Takdim Töreni

Yönetim Sistemi belgesini TSE Başkanı Sayın Prof.Dr. Adem Şahin’den aldı.

2020 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi ve TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Hizmet Belgesini alma başarısını elde eden Birliğimiz, bu kez de hijyen ve sanitasyon yönetim sistemi konusunda öncülük ederek TS 13811 Belgesi’ni almaya hak kazandı.

KONESOB’u ziyaret eden TSE Başkanı Sayın Prof.Dr. Adem Şahin, bu önemli belgeyi KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak’a takdim etti.

Birliğimiz toplantı salonunda gerçekleşen programa TSE Başkanı Sayın Prof.Dr. Adem Şahin, TSE Konya Bölge Koordinatörü Sayın Mehmet Yıldırım, TSE Yöneticileri, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak ve Birliğimizin Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri katıldı.

Belge töreninde konuşan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Türkiye genelindeki Birlikler ve Esnaf Teşkilatları arasında ‘TSE TS 13822 HSYS Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk Esnaf Teşkilatı olduk. Çalışanlarımızın ve kurumumuzdan hizmet alan Odalarımız, Oda üyesi esnaf ve sanatkârlarımızın sağlığının korunması, buna yönelik çalışmaların yapılması ve sürekliliğinin sağlanmasına büyük önem veriyoruz. Bu iki önemli belgeyi TSE Başkanımızın elinden almak bizleri oldukça memnun etti. KONESOB olarak Sayın Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin de, Başkanımız Muharrem Karabacak’ı ve KONESOB’u kutlayarak, “Böyle önemli belgeleri almayı hedeflemek ve bize müracaatta bulunmak çok önemli. Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesini alarak KONESOB Türkiye’de önemli bir başarı elde etmiştir. Sizi ve Teşkilatınızı kutluyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra TSE Başkanı Sayın Şahin, Başkanımız Karabacak’a belgeleri takdim etti. Başkanımız Muharrem Karabacak da günün anısına TSE Başkanı Şahin’e ahi sancağı hediye etti.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu