Ahmet Davutoğlu’nun Konya Programı Belli Oldu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet DavutoğuKurban Bayramı’nın üçüncü günü Konya’da olacak

19.07.2021 22:46, 2 hafta önce eklendi.
Ahmet Davutoğlu’nun Konya Programı Belli Oldu

Kurban Bayramının üçüncü günü memleketi Konya’ya gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu konutunda hemşehrileri ile biraraya gelerek bayramlaşacak ve hasret giderecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Hasan Ekici: “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Bayramın üçüncü günü Konya’da olacak. Meram Kürden mahallesi Merve sokak No:10 da bulunan konutundaSaat 18:00’de Hocamıza gönül veren tüm hemşehrilerimiz,Partililerimiz ve Teşkilat mensuplarımız ilebiraraya gelerek bayramlaşacak ve hasret giderecek, Bayramlaşma programımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” Dedi.

 

Taşkentli Hemşehrileri ile Buluşacak

Bayramın Dördüncü günü sabah saat 10:00’ da Karaman’ın Sarıveliler ilçesindeki Yörük pazarında Alanya, Anamur, Gazipaşa Yörükleri, Karaman ve Alanya’dan gelen Basın Mensupları ile kahvaltıda biraraya gelecek olan Davutoğlu, gün boyunca Taşkent’te mahalleleri gezerek hemşehrileri ile buluşacak. Saat 20:30 da ise 12. Si Düzenlenen Sarıveliler Karacaoğlan Kiraz, Bal ve Sıla Şenliğine katılacak olan Ahmet Davutoğlu’nun Konya programı sona erecek.

 

Anahtar Kelimeler: Ahmet DavutoğluKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat