KONESOB Başkanı'ndan tedbir ve aşı uyarısı

Türkiye'de günlük Koronavirüs vaka sayısının 9 bini geçmesi üzerine açıklama yapan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak

23.07.2021 09:37, 11 ay önce eklendi.
KONESOB Başkanı'ndan tedbir ve aşı uyarısı

"Zorlu bir süreci Esnaflar olarak bizler daha yoğun yaşadık. Ekonomik olarak yıprandık. Bir kapanmayı daha kesinlikle kaldıramayız" diyerek tedbir ve aşı uyarısı yaptı. Koronavirüs salgını tüm dünyada sürerken, Türkiye'de vakalar bugün itibariyle günlük 9 bin kişiyi geçti. Vaka ve vefat sayılarındaki artış endişelendirirken, tedbirlere uyma ve aşı yaptırma konusunda KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak'tan vatandaşlara uyarı geldi.

Karabacak "Biraz önce Covid-19 pozitif vaka sayısı açıklandı. Sayı maalesef 9 bin 586’yı buldu. Rahmetli olan Vatandaşımızın sayısı 52.

Bizler de gözlemliyoruz. Üzülerek söylemeliyim ki DİKKATten uzağız. Boş vermişliğimiz, rahatlığımız belki sıkılmışlığımızdandır. Unutulmaması gereken dün birlikte olduğumuz sevdiklerimizin bugün aramızda olmamalarıdır.

Zorlu bir süreci Esnaflar olarak bizler daha yoğun yaşadık. Ekonomik olarak yıprandık.  Bir kapanmayı daha kesinlikle kaldıramayız.

Sevdiklerimiz için Ekonomik olarak etkilenen sektörlerimiz için LÜTFEN DİKKAT edelim. Maskemize, Temasımıza ve AŞImızı olmaya özen gösterelim" ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: AşıMuharrem Karabacak

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu