Seydişehir Ak Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı tarafından danışma meclisi toplantısı Şaban Cengiz Kültür merkezinde yapıldı.

24.07.2021 10:12, 2 ay önce eklendi.
Seydişehir Ak Parti Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasında İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, yatıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Teşkilat mensuplarının bayramını kutlayan Atalay, vatandaşlara her alanda hizmetlerin en güzelini sunmaya çalıştıklarını belirterek, "Hizmet etmekten mutluyuz. Dönemin en güzel yıllarını yaşıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay, bölge milletvekillerimize, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a ve ilçe teşkilatımıza, meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmalarla Seydişehir’in çehresi değişmiştir. Hizmetlerimiz devam edecek." diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek ise ülkeye her alan hizmet üreten parti oldukların belirterek, "Vatandaşlarımızın gönüllerine girdik. İnsanlarımızla aramıza hiç mesafe koymadık. İşte bizim başarımızın sırı burada yatıyor. Bazılarının hayal edemediği işleri AK Parti hükümeti yaptı. Bundan sonrada ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Toplantıya Ak Parti MYK Üyesi Konya Milletvekili Tahir Akyürek, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ay, Mustafa Hançerli, Mehmet Taylan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve partililer katıldı.

 

Anahtar Kelimeler: Ak PratiSeydişehirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat