Akkaya, Kurban Bayramı Mesajı

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Kurban Bayramı Mesajı

25.07.2021 12:19, 2 ay önce eklendi.
Akkaya, Kurban Bayramı Mesajı

Mutluluğumuzu artıran, küskünlerin ve kırgınlıkların sona erdiği güzel bir bayramı idrak edebilmiş olmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Bu mübarek bayramda; mutluluklar paylaşıldıkça artacak, hüzünler de paylaşıldıkça azalacak inşallah. Bu nedenle sevgi, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularını en üst noktaya çıkarmanın gayreti içerisinde olmalıyız.

Sevgili Hemşehrilerim,

Dünyayı ve ülkemizi esir alan Pandemi nedeniyle, maske ve hijyen konusunda dikkatli olmayı sürdürmeliyiz. Ülkemizde yapılan aşı çalışmaları sayesinde inşallah önümüzdeki yıllarda bu beladan kurtularak, eski özlediğimiz o güzel bayram coşkusunu hep birlikte yaşayacağız.

Bayramları bayram yapabilmek ve herkese bayramı yaşatabilmek için, bayramlara buruk giren şehitlerimizin yadigârlarını, kahraman gazilerimizi unutmayarak onları da bu günlerde yalnız bırakmayıp bayram sevincimizi paylaşmalıyız.dedi.

Anahtar Kelimeler: salih akkayaKonyaAkşehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat