Karapınar’da Yaralı hayvanı köpeklerden kurtararak veterinere götürdü

Karapınar ilçesinde bir tarla içerisinde yaralı Kartal’ı fark eden Süleyman Bilgeç, Yaralı hayvanı köpeklerden kurtararak veterinere götü

26.07.2021 20:58, 2 ay önce eklendi.
Karapınar’da Yaralı hayvanı köpeklerden   kurtararak veterinere götürdü

İlçenin  Reşadiye mahallesi Seyithacı yaylası  mevkisinde koyun otlatan Süleyman Bilgeç,hasatı yapılmış tarla içerisinde köpeklerin Yaralı bir kuş etrafında olduğunu fark etti.

Koşarak tarla’ya gelen Bilgeç, Köpekleri Yaralı Kartal’ın çevresinden uzaklaştırdı.

Köpeklerin saldırısından  kurtardığı     Kartalı aracına koyarak eve götüren Bilgeç 2 gün boyunca yaralı Karatalı besledi.

Daha sonra Karapınar da bir veteriner hekime götüren  Bilgeç İlk müdahalesini yaptırdıktan sonra Ereğli Doğa Koruma Ve Milli Parklar Mühendisliği ekiplerine teslim etti.

Duyarlı vatandaş Süleyman Bilgeç,” Hayvanın köpeklere,Tilkilere yem olmasına vicdanım el vermedi.Uçamayan Kartalı besleyip Veteriner’e götürdüm.Günümüzde hayvanlara yapılan işkenceleri görünce üzülüyoruz.Onların dili yok.Bir hayvanı kurtarmaya vesile olduğum için mutluyum” dedi.

Anahtar Kelimeler: KarapınarKonyayaralı

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat