Seydişehirden Yangın Bölgesine Yardım Kampanyası

Seydişehir Belediyesi öncülüğünde Seydişehir STK’ları Akseki-Manavgat yangınının yaralarını birlikte sarmak

31.07.2021 18:55, 2 ay önce eklendi.
Seydişehirden Yangın Bölgesine Yardım Kampanyası

için ayni ve nakdi yardım kampanyası başlattı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal başkanlığında Seydişehir Belediyesi Meclis Toplantı salonunda bir araya gelen Seydişehir Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve Muhtarlar, Manavgat’ta meydana gelen yangının yaralarını sarmak için ilçe genelinde ayni ve nakdi yardım kampanyası başlattı.

Manavgat’taki yangından etkilenen vatandaşlara yardım için seferber olan Seydişehir, kampanya kapsamında barınma malzemeleri ile temizlik malzemeleri (battaniye, örtü, yastık vb.), hayvanlar için balya (hayvan yemi, köpek-kedi maması, saman vb.), diğer ihtiyaçlar için de nakdi yardımlar toplanarak Akseki ve Manavgat ilçelerindebulunan ihtiyaç sahiplerineulaştırılacak.

Meclis Toplantı salonunda Seydişehir STK’larının Başkanları ve Muhtarlarla bir araya gelen Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Manavgat’ta 3 gündür devam eden afetin yaralarını hep birlikte el ele saracaklarını belirtti.

Coğrafi konum bakımından yakın olan Seydişehir, Akseki ve Manavgat ilçelerindeyangının oluşturduğu izleri bir nebze olsun kapatabilmek adına Seydişehirlilerin tek yürek olduğunu belirten Başkan Tutal, “Bizim milletimiz kalender bir millet, yardımsever bir millet, olumsuzluklara karşı sürekli dayanışma içerisinde olan bir millettir. Coğrafi konum bakımından yakınlığımızın olduğu Akseki ve Manavgat ilçelerimizde 3 gündür devam eden yangının yaralarını tek yürek olarak hep birlikte saracağız. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılama noktasında, hayvanlarımızın beslenme ihtiyaçlarını giderme noktasında STK başkanlarımızla ve muhtarlarımızla el ele verdik” dedi.

Anahtar Kelimeler: Yangınkonyaseydişehiryardım

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat