Taşkent spor bisiklet takımı kürsü’yü sevdi.

Taşkent spor kulübü Bisiklet takımı, Aksaray’da yapılan Türkiye Şampiyonası Yunus Emre anma yarışlarında başarılı yarışlar çıkartarak

06.08.2021 12:23, 10 ay önce eklendi.
Taşkent spor bisiklet takımı kürsü’yü sevdi.

kürsüden inmedi.  Taşkent spor Kulübü bisiklet takımı yol yarışında birinciliği elde ederken, Yıldızlar “A” kategorisinde ve Yıldızlar ”B” kategorisinde takım halinde ikinci olarak kürsüde yerini aldı.

Bisiklet Federasyonunun 2021 faaliyet programında yer alan Türkiye Şampiyonası Yunus Emre anma yarışları 4-5 Ağustos 2021 tarihlerinde Aksaray’da çok sayıda takımın katılımıyla yapıldı. İlimiz adına mücadele eden takımlardan biri olan Taşkent spor kulübü bisiklet takımı şampiyona da Yıldızlar A^takım kategorisinde tüm rakiplerini geride bırakarak birinci olurken,  Yıldızlar “A” larda takım halinde 2.nci, Yıldız “B” lerde 2. Olarak kürsüde yerlerini aldılar.

Taşkent Spor Bisiklet takımı Antrenörü Hüseyin Sarıoğlu” Aksaray da yapılan Türkiye Şampiyonası Yunus Emre’yi anma yarışlarında sporcularım başarılı sonuçlarda elde ederek haklı gurur içerisinde kürsüde yerlerini aldılar. Tüm sporcularımızı en içten dileklerimle kutlarken, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmaya ve desteklerini esirgeyen Taşkenttspor kulübü Başkanı Ahmet Şanlı ve yönetimine de teşekkür ediyorum.

Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı ise, “ Bisiklet takımımız Türkiye şampiyonası Yunus Emre ‘yi anma yarışlarında kürsüde yer almaları bizleri ilerisi içinde ümitlendirmişlerdir. Türkiye şampiyonasında başarıya imza atan tüm sporcularımızı ve antrenörümüz Hüseyin Sarıoğlu’nu kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: BisikletkonyaTaşkent

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu