CHP’den, Antalya’ya yardım

CHP Konya İl Başkanlığı, Antalya’daki yangınlardan dolayı vatandaşların yaralarının sarılması için yardım kampanyası düzenledi.

12.08.2021 13:22, 10 ay önce eklendi.
CHP’den, Antalya’ya yardım

Yardım kampanyası çerçevesindedaha önce gönderilen 1 araçla birlikte, bugün de 2 araç yardım malzemelerini Antalya Akseki’ye teslim edilmek üzerine gönderdi.

 Düzenledikleri yardım kampanyası hakkında bilgi veren ve kampanyaya destek veren ilçe başkanlarına ve partililere teşekkür eden CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Oman yangınlarının yaşandığı illerimizdeki vatandaşlarımızın yaralarını sarılması ve yanlarında olduğumuzu hissetmeleri için Konya il Başkanlığı olarak bir yardım kampanyası düzenledik. Bir nebze de olsa yaralarının sarılmasına katkıda bulunmaktan mutlu oluruz.  Gıda ürünleri, giyim ve battaniyeden oluşan yardım malzemesinin ilk aracını Seydişehir ilçe başkanlığımızdan gönderdik. Yardım malzemelerini vatandaşlarımızın ihtiyaçları çerçevesinde temin ettik.  Bu günde il başkanlığımız ve Ilgın ilçe başkanlığımızla birlikte 2 aracı Akseki ilçe başkanlığımıza teslim edilmek üzere gönderdik.  Endişemiz sosyal devlet anlayışının gereğini iktidarın yeterince yerine getirememesi ve yangın bölgelerindeki vatandaşlarımızın yaralarının sarılamamasıdır.  Vatandaşlarımızın kaderine terk edilmesidir. Bizim beklentimiz vatandaşlarımızın yaralarının sarılması ve kaderlerine terk edilmemesidir. Bu yangınlarda Kızılay ile THK’nın pasifize edilmesiyle bir yanlış daha yapılmıştır. Umarız iktidar bir daha böylesine hatalar yapmaz. Vatandaşlarımızın yaralarını sarar. Halkımızın doğal afetlerdeki yardımseverliği bütün dünyada örnek gösteriliyor.  Kampanyamıza destek veren ve emeği geçen il yönetim kurulu üyelerimize, ilçe başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimizle bütün partililerimize ve ADD Konya şubesi başkanı Sinan Düzenli’yeteşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu