Bir Ayda Aynı Yerde 4ncü Yangın

Karapınar ilçesinde aynı bahçe içerisinde bulunan ağıllar, yangında zarar gördü.

07.09.2021 15:14, 2 hafta önce eklendi.
Bir Ayda Aynı Yerde 4ncü Yangın

İlçenin Zafer mahallesi  134115 sokaktaki boş ağıllarda bilinmeyen   bir  nedenle  yangın çıktı.Yangını gören vatandaşlar durumu Konya Büyükşehir  itfaiyesi  ile Polise bildirdi.

İtfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale bulundu Çevresinde evlerin olması sebebi ile yangının evlere sıçramaması için yoğun bir çalışma  gerçekleştirildi.  Evlerdeki vatandaşlar sokağa çıkıp dumandan etkilenmemeye çalıştılar. Olay yerine Polis ve Zabıta ekiplerde gelerek çevre emniyeti sağladılar. Karapınar Belediyesine ait iş makineleri ile ağıllar yıkıldı.

Aynı bölgede bir ayda 4.ncü kez yangın çıktığı kaydedildi.Yangın esnasında bir Kirpide vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

Mahalle sakinleri sürekli yangın çıkmasından dolayı tedirgin olduklarını kaydederek,” Yangınlara anlama veremiyoruz. Bu işin içinde bir şeyler var ama çözemiyoruz. Evlere sıçraması büyük şans “ dediler.

Anahtar Kelimeler: 4yangınKarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat