İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç, Hastaneyi Ziyaret Etti

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve il sağlık müdürlüğü hizmet başkanları

09.09.2021 13:22, 1 hafta önce eklendi.
İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç, Hastaneyi Ziyaret Etti

Seydişehir Devlet hastanesini ziyaret etti.

Polikliniklerimizi, acil servisi, yatan hasta servislerini ve diğer birimleri gezerek çalışanları ve hastaları ziyaret eden Prof. Dr. Koç, sonrasında başhekimlikte yönetimiyle toplantı yaparak, BaşhekimUzm. Dr. Havva Turaç Cingöz ve diğer idarecilerle doktor eksiklikleri ve binanın fiziksel problemleri başta olmak üzere hastanenin sorunları hakkında bilgiler aldı.

Seydişehir'in bölge için öneminin farkında olduklarını vurgulayan il sağlık müdürü Prof. Dr. Koç, ‘’Özellikle doktor eksikliklerimizin en aza indirilmesi için sürekli sağlık bakanlığı ile temastayız. Yakın dönemde hastanemize Dâhiliye, Çocuk Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil Tıp uzman doktoratamaları gerçekleştirilecek. Kısa süre içerisinde hastanemize atanması için kadro açılan beş pratisyen hekim ile acil servisimizin güçlendirilmesi sağlanacak. Hastanemizin uzman doktor kadrosu noktasında güçlendirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Hastane ek binamızın faaliyete alındığı tarihten itibaren pek çok kez gelip yerinde incelemeler yaparak, her sorununa hâkim olduk. Arsamıza yapılacak yeni bina çalışmaları üzerinde duruyoruz. Yeni binanın projesi tamamlandı. KIısa süre içerisinde yapım ihalesinin de yapılıp inşaat sürecine başlatacağız. Covid-19 Pandemi sürecinde özveri ile görev yapan tüm çalışanlarımız adına hastane yönetimimize teşekkür ederiz.’’ dedi.

 

Anahtar Kelimeler: Sağlıkkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat