Ribat Kırtasiye yardımı

Ribat Eğitim Vakfı eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken yetim kimsesiz ve ihtiyaç sahibi öğrenciler

12.09.2021 16:05, 6 gün önce eklendi.
Ribat Kırtasiye  yardımı

için her yıl olduğu gibi bu eğitim döneminde de  kırtasiye yardımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Ribat Kırtasiye yardımıyla yatım ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin gönüllerinde taht kurdu.

İçerisinde okul çantası, defter, kalem, silgi, kalem tıraş, kalem kutusu, boya çeşitleri, cetvel seti ve beslenme çantası gibi eğitim malzemelerinin bulunduğu bedeli 200 TL olan kırtasiye setleri yardım severlerin bağışlarıyla bu yıl da  öğrencilere  ulaştırıldı. Ribat Aşevi'nde gerçekleştirilen dağıtım programına aileler de katılarak öğrencilere hediyeleri takdim edildi. Programa katılan çocuklara ayrıca Ribat aşevi yetkilileri tarafından sevinç kutusu takdim edildi.

Dağıtımlara dair bilgi veren Ribat Aşevi Müdürü Ali Sakman: Elhamdulillah pamdemi sonrası evlatlarımız okullarına, öğretmenlerine kavuştu.Bizler de Ribat olarak hazırladığımız kırtasiye hediye paketlerimizi  Konya Merkez ve İlçelerimizde yetim ve ihtiyaç sahibi öğrencilerine teslim ediyoruz.. Rabbimize hamd ediyoruz.Veren de Allah, verdiren de Allah, O dilemeseydi veremezdik.Biz yine hayırseverlerimizin 200 liralık bağışları ile temin ettiğimiz hediye paketleri ile sevinçler yaşatmaya devam edeceğiz.Sizler verdikçe bu güzellikleri birlikte yaşayacağız.Vesile olan destek olan herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE DEĞERLER
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
KONYA NOTLARIM


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat