Fatih Erbakan, Karapınar ilçesinde parti binasının açılışına katıldı.

Kuran’ı Kerim tilaveti okunması ile başlayan programda Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mehmet Cingöz,İl Başkanı Adnan Acar

14.09.2021 08:22, 1 yıl önce eklendi.
Fatih Erbakan, Karapınar ilçesinde parti binasının açılışına katıldı.

ile Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla birere konuşma yaptı.Daha sonra kürsüye gelen Genel Başkan Dt Fatih Erbakan  hükümeti eleştirdi, vatandaşların geçim sıkıntısı yaşadığını ifade etti.

Önce Millet diyerek hareket eden  insanlarız diyen Erbakan,önce dış güçler önce imtiyazlılar önce holdingler  önce güçlüler  önce yandaşlar değil  önce millet önce mazlumlar önce ezilenler anlayışı ile hareket ederiz.Miletlin derdiyle gerçekten dertleniriz.bu bizim merhum Erbakan hocamızdan mirastır  dedi.

Bu ülkede işsizlik en büyük problemlerden  birisi.gittiğimiz her yerde bunu görüyoruz.” diyen Genel Başkan Dr Erbakan,” Esnaf,memur,emekli çiftçi perişan halde.Asgari ücret açlık sınırın altında.enflasyonla döviz kurlarda temel ihtiyacını karşılayabilmesi mümkün değil.20 yıl önce çay simit hesabı yapanla bugün hesabı karıştırdılar.Çiftçi tarımsal sulamada çıkmazın içerisinde dünyanın en  pahalı elektriğini kullanıyorlar.Gübre ithal tarım ilacı ithal akaryakıt ithal.Gübre fiyatı 1 yılda yüzde yüz  artmış.Çiftçi bunun  altından nasıl kalkacak” diye konuştu.

Erbakan.”  Herkesimden insanımızın makul bir  gelir elde etmesi  ve para kazanması olacak bir sistem olmalıdır. .Bunuda hükümet yapmalıdır. İnsanına onurlu bir yaşam hazırlamak zorundadır.

Yapılması gerekenler paylaşımda adalet olası gerekir. Milli kaynaklar bulunmalı. Ve işsiz insanlarımıza yeni istihdam alanları açılmalıdır.Bunun için devletin öncülüğünde adıl atılmalıdır. Ekonominin düzelmesi için çözümün, partisinin Milli Kaynak Paketleri kitabında 15 adımın acilen atılması  gerekir., "Borçsuz, zamsız, vergisiz, millet mağdur edilmeden,eşit bir şekilde hak ve adalet ile 100 ila 150 milyar dolar yıllık kaynak bulunması  lazım.Vatandaşımızdan iş bitirme belgesi olan Yeniden Refah partisine fırsat vermelidir.Ülkemize en iyi hizmeti yapmayı nasip etsin”.ikinci kırkı şahlaşın da hepinizden destek bekliyoruz.29 Ekim tarihinde  çıkaracağımız kitap ile ülkenin kurtuluş reçetelerini halkımızla paylaşacağız.” diye konuşmasını  tamamladı..

Daha sonra Parti binasının açılışı gerçekleştirildi. Burada Karapınar İlçe Başkanı Mehmet Karagöz tarafından  hediye verildi.

Açılışa Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Aşıla ,Cemil Çolak,İl Başkanı Adnan Acar,STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.


Anahtar Kelimeler: Fatih ErbakanKarapınarkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant