Özgökçen, Oda Başkanlarına Konyaspor Forması Hediye Etti

Ahilik Haftası ve Esnaf Bayramı kutlamaları çerçevesinde Konya Esnaf ve Sanatkarlar

15.09.2021 14:37, 9 ay önce eklendi.
Özgökçen, Oda Başkanlarına Konyaspor Forması Hediye Etti

Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak ve beraberindeki 84 Oda Başkanı, İttifak Holding Konyaspor Kulübünü ziyaret etti ve Başkan Fatih Özgökçen ile görüştü.


Samimi bir ortamda geçen ve Konyaspor’un 100. Yılında yapılması gereken konuların istişare edildiği toplantı sonrası Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak ve Oda Başkanlarına isimlerinin yer aldığı takım formalarını hediye etti.

Programda bir konuşma yapan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, “84 Meslek Odamız ve 58 bin esnaf ve sanatkarımızla gururumuz Konyaspor’umuzun 100. Yılında da yanında ve her daim destekçisiyiz. Takımımızla ve sizlerle gurur duyuyoruz. Her bir Oda Başkanımıza isme özel forma takdim eden Başkanımız Sayın Fatih Özgökçen’e ve değerli Yönetimine çok teşekkür eder, 100. Yılımızda ŞAMPİYONLUK temenni ettiğimizi belirtmek isterim” dedi.

Oda Başkanlarını misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgökçen ise Konya’nın, Konyalı esnafların desteğinin önemine değinerek, “Sizlerin ve tüm esnaflarımızın Ahilik Haftasını kutluyorum. Oda Başkanlarımızın ve esnaf sanatkarlarımızın duası bizleri için çok önemli. Dualarınızı ve desteklerinizi Konyaspor’umuzdan ve bizlerden eksik etmeyin” dedi.

 

Anahtar Kelimeler: Formakonyakarabacakahihaftası

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu