Başkan Mehmet Genç, İlçedeki Gazileri Ziyaret Etti.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ, ilçede bulunan gaziler ile yakınlarını ziyaret etti.

19.09.2021 11:08, 12 ay önce eklendi.
Başkan Mehmet Genç, İlçedeki Gazileri Ziyaret Etti.

Başkan GENÇ, 'şehitlerimiz ve gazilerimiz; vatanımızı, bayrağımızı ve istikbalimizi korumak için canlarını ortaya koyarak milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmıştır.' dedi.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ ve yönetimi 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Karatay ilçesinde yaşayan Kore Gazisi Ahmet ARAS, Kuzey Irak'ta operasyonda yaralanarak gazilik ünvanını alan Bünyamin ULU ve hayatını kaybeden Kore Gazisinin eşi Meryem İclal ÖZEN'i evlerinde ziyaret etti. Gaziler, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ ise gazilere hediye taktim etti.

Şehitlik ve gaziliğin önemine değinen AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet GENÇ 'şehitlerimiz ve gazilerimiz; vatanımızı, bayrağımızı ve istikbalimizi korumak için canlarını ortaya koyarak milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmıştır. Bu iki mertebeye erişenler her zaman gurur kaynağımız olmuştur. Bizlerde gazilerimize yanlarında olduklarını hissettirmek amacıyla onları ziyaret ettik. Gazilerimizin hal ve hatırlarını sorarak onlarla bir süre muhabbet etmenin mutluluğuna eriştik. Devletimiz, dünde olduğu gibi bundan sonra da bütün imkanlarıyla onların yanlarında olmaya devam edecektir.' dedi.

Anahtar Kelimeler: gazimehmet gençkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu