Seydişehir Belediyesinden Ücretsiz Wifi

Seydişehir Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçedeki vatandaşlara ücretsiz internet

22.09.2021 11:14, 1 ay önce eklendi.
Seydişehir Belediyesinden Ücretsiz Wifi
hizmeti sunabilmek amacıyla Milli İrade Meydanı ve Hükümet Konağı yanında bulunan parka Wi-Fi kablosuz internet cihazı yerleştirdi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşerilerinin bilgiye ulaşmalarını sağlamak ve öğrencilerin ev ödevlerine yardımcı olmak amacıyla böyle bir çalışma başlattıklarını kaydetti.
Gelen talepleri yanıtsız bırakmadıklarını kaydeden Tutal;”  Milli İrade Meydanı ve Hükümet Konağı yanında iki farklı noktaya monte edilen ve 7’den 77’ye herkesin ücretsiz olarak yararlanacağı ücretsiz internet hizmetimiz başladı” ifadelerini kullandı.
Başkan Tutal;” Ücretsiz internet uygulamasından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz telefon veya tabletinden kablosuz ağlardan Seydişehir Belediyesi adına bağlanacak. Ekranda oluşan yeni kullanıcı bilgilerinden şifre oluşturarak daha sonra kullanıcı girişinden oluşturduğu şifreyi girerek Milli İrade Meydanı ve Hükümet Konağı civarında internetten ücretsiz olarak yararlanabiliyor” dedi. 
Bu hizmetten yararlanabilmek için her kullanıcının akıllı telefon, tablet bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile ücretsiz internet noktalarından Wi-Fi kablosuz ağına bağlanması gerekiyor.

Anahtar Kelimeler: sEYDİŞEHİR

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu