Arslan, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Seydişehir’de muhasebe üzerinde esnaflık yapan Şükrü Arslan (49), Esnaf ve Sanatkârlar

26.09.2021 21:14, 10 ay önce eklendi.
Arslan, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Oda Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Şükrü Arslan, hizmet yarışında eksiklikler gördüklerini, taze kan, dinamik yapı olarak yarışa katıldıklarını söyledi.

ELEŞTİRMEDİ, ‘ADAYIM’ DEDİ

İlçenin tanınan esnaflarından Şükrü Arslan, Alaylar 1 mahallesi Eti Sosyal Tesisleri’nde kahvaltılı olarak düzenlenen toplantıda yönetimde de görev alması beklenen arkadaşlarıyla tanıtım toplantısında mevcut yönetimi eleştirmedi ve daha iyi hizmet vermek için dinamik kadroyla yarışa katıldığını dile getirdi.

YOLUN HENÜZ BAŞINDAYIZ

Arslan, “Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni dönem yönetimine talip olduğumuzu ve geçmiş tecrübelerimiz ışığında bir yol haritası belirlediğimizi sizlere duyurmak ve yolun henüz başındayken bir araya gelerek istişarelerde bulunmak istedik. Katılımınız bu anlamda çok önemliydi, desteğiniz için tekrar teşekkürler. Yıllardır çarşı merkezinde hizmet vermeye çalışan bir esnaf kardeşinizim. Bizler; dertleri ve sorunları ortak olan, özellikle yaşadığımız pandemi sürecinde tüm olumsuzlukları omuzlarında taşıyan aynı ilçenin kader birlikteliği yapmış esnaf topluluğuyuz” dedi.

OMUZ OMUZA YÜRÜYELİM

Şükrü Arslan şöyle devam etti: “Amacımız, ilçe esnaflarının birlikteliğini ve dayanışmasını korumak, bürokrasi içerisinde boğulmadan birbiriyle iletişim halinde olan ekiple mesleki faaliyetleri kolaylaştıracak çalışmaların fitilini ateşlemek istiyoruz. Esnaflarımızın birbirleriyle ve halkla iletişimini engelleyecek her türlü sorunla mücadele edebilmek olan odamızda, yeni dönemde sorumluluk almak ve hedeflere omuz omuza yürümek istiyoruz. Bu vazifenin yerine getirilebilmesinin en önemli şartı fikir alışverişinde bulunabilmek, yani istişare yolunu açık tutabilmektir.Sivil toplum kuruluşları şehrimizin hareket mekanizmasıdır. Sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte istişareler ederek şehrimizi ve esnafımızı bulunduğu yerden daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz.

2022 yılının Ocak ayında gerçekleştirilmesi planlanan odamız kongresindeki 

Çıktığımız bu yolda hayırlar eylesin. Esnaflarımızdan yapılacak olan seçimlerde destekleri bekliyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: esnafseyişehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu