Okulda Kolu Kırılan Çocuğu Hastaneye Götürmediler

Seydişehir Gazi ilkokulunda9 yaşındaki bir öğrencinin okulda kolu kırıldı. Okul idarecileri

01.10.2021 18:19, 8 ay önce eklendi.
Okulda Kolu Kırılan Çocuğu Hastaneye Götürmediler

ve öğretmenleri ise öğrenciyi hastaneye götürmek yerine, okulda beklettiği iddia edildi.

Seydişehir İlçesi’nde eğitim veren Gazi ilkokulunda okuyan 9 yaşındaki 3. sınıf öğrencisi Osman Gök, arkadaşlarıyla oyun oynarken düşerek kolunu kırdı.

Durumdan haberdar olan okul idarecileri ve öğretmenleri, kolu kırılan çocuğu hastaneye götürmek yerine ilgilenmedikleri öğrenildi.

DEDESİ İSYAN ETTİ

İddiaya göre kolu kırılan çocuk, okul bahçesinde gözyaşları içerisinde ailesinin gelmesini bekledi. Aile duruma tepki gösterirken, çocuğun Dedesi Osman Gök, “Hangi çağda yaşıyoruz? Böyle bir rezillik görmedim. Öğretmenlerin olaydan hemen sonra bir an önce çocuğumu hastaneye götürüp, tedavi ettirmeleri gerekirdi. Hangi hakla kolu kırılan çocuğumu okulda bekletirler? Bizim 1 saat sonra haberimiz oldu. Çocuğun durumu daha kötü bir durumda olabilirdi. O zaman da bekleyecekler miydi? Biz kendilerine çocuk emanet ediyoruz. Onların yaptığına bak. O okula bir ambulans çağrılması çok mu zor? Veya müdürün müdür muavininin hastaneye araçla götürmesi çok mu zordu? Torunumu okulda acılar içinde kıvranırken ben alıp doktora götürdüm. Anlattıklarım suç duyurusudur. Bu konunun takipçisi olacağım.” dedi.

 

Anahtar Kelimeler: OkulKolhastanecocuk

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu