Kılca, Personelimiz Arasındaki Dostluk Ve Kardeşlik Daha Da Pekişti

Karatay Belediyesi tarafından belediye personeli arasındaki dostluğu pekiştirip motivasyonu

05.10.2021 11:09, 8 ay önce eklendi.
Kılca, Personelimiz Arasındaki Dostluk Ve Kardeşlik Daha Da Pekişti

arttırmak amacıyla düzenlenen “Birimler Arası Futbol Turnuvası” sona erdi. İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü arasında oynanan final maçını izleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Amacımız, kardeşlik ve dostluk duygusunu daha da pekiştirmekti. Bunu da sağladığımızı görüyorum” dedi.

Karatay Belediyesi’nin, çalışanlar arasındaki iletişim ve birlikte mücadele etme duygusunu destekleyip geliştirmek amacıyla düzenlediği “Birimler Arası Futbol Turnuvası”, final maçı ve kupa töreniyle sona erdi.

Makine İkmal, Veteriner İşleri, Zabıta, Basın ve Yayın, İmar ve Şehircilik, Çevre Koruma ve Kontrol, Park ve Bahçeler, Mali Hizmetler, Fen İşleri, Emlak ve İstimlak ile Yazı İşleri Müdürlükleri ile Sıfır Atık Grubu ve Güvenlik ekiplerinden oluşan birimlerin katıldığı turnuvanın finali ise İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü arasında oynandı.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da final maçını belediye personeliyle birlikte izleyerek final maçı heyecanına ortak oldu. Çekişmeli mücadeleyi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü kazanarak turnuvada şampiyonluğa ulaşırken, turnuvanın üçüncüsü ise Fen İşleri Müdürlüğü oldu.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, maçın ardından düzenlenen törenle dereceye giren takımlar ve oyunculara madalya, kupa ile ödüllerini belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte takdim etti.

PERSONELİMİZ ARASINDA DOSTLUK VE KARDEŞLİK DUYGUSUNU DAHA DA PEKİŞTİRDİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ

Başkan Hasan Kılca, yaptığı konuşmada turnuvaya katılan tüm personele teşekkür ederek, yaklaşık 1 ay süren turnuvada dostluk ve dayanışma açısından güzel bir atmosfer oluştuğunun altını çizdi.

Hasan Kılca, “Bu yıl düzenlediğimiz futbol turnuvamızı gelecek yıllarda da organize etmeye devam edeceğiz. Turnuva çok güzel bir dostluk, kaynaşma, birlikte hareket etme ve dayanışmaya vesile oldu. Ben de yıllarca futbol oynadım. Şampiyonluklar, ikincilikler üçüncülükler gördüm. Birçok da kupamız var ama benim en çok önemsediğim kupa, centilmenlik kupası olmuştur. Çünkü burada temel amacımız kardeşlik ve dostluk duygusunu daha da pekiştirmekti bunu da başardığımızı görüyorum. Bu vesileyle, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyor, bu güzel tabloda emeği olan bütün çalışma arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler: sPORKARATAYBELEDİYE

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu