Bioxcin Şampuan Türleri

BioxcinForte şampuan tamamen bitkiseldir.

11.10.2021 13:09, 2 hafta önce eklendi.
Bioxcin Şampuan Türleri

Saçlarımız genelde hormonal değişiklikler, mevsim geçişleri, yetersiz beslenme, stres ve saça zararlı kimyasalların kullanılması gibi nedenlerden dolayı dökülür. Bioxcin forte yoğun saç dökülmelerinde etkili bitkisel bir şampuan olduğu için bu tür dökülme sorunu yaşayan pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saçları güçlendirerek dökülmelerinin önüne geçebilir.  Şampuanın içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile saç ve saç derisi beslenir. Böylece saçlar güçlenmiş olur. Saçlar beslenerek hasarlardan ve zayıf kalmaktan korunmuş olur.

Bioxcin forte sarımsak özlü ve genesis türleri en çok tercih edilen şampuan türleridir. Günlük şampuanı sık saçını yıkayan ve duş alanlar kullanır. Bioxcin kepek karşıtı şampuan da kepekten muzdaripolanların tercihidir.

Bioxcin Şampuan Kullanımı

Bioxcin şampuan zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçların gür ve kalın görünmesini sağlar.  Islak saçlara hafif masaj yaparak uygulayabilir ve bir kaç dakika beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Günlük kullanıma da oldukça uygun olan şampuanı gözlere temas ettirmemek gerekir. Ederse de bol su ile yıkamalıdır.

https://www.kozmela.com/bioxcin sitesini ziyaret ederek bioxcin şampuan siparişi verebilirsiniz. 


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu