Yunak’lı öğrenciler Konya Bilim Festivalini Gezdi

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan minik öğrencileri Konya Bilim Festivali’yle buluşturdu.

12.10.2021 12:18, 2 hafta önce eklendi.
Yunak’lı öğrenciler Konya Bilim Festivalini  Gezdi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Bilim Festivali, meraklıları için 8'inci kez kapılarını açtı. Festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da bir grup öğretmenle birlikte Konya Bilim Festivalialanında gezdi.

“BİNLERCE ÖĞRENCİ ZİYARET ETTİ”

Yenilikçi, araştırmacı bireylerin yetişmesine destek olmak ve bilimi toplumun her kesimine sevdirmek amacı güdülen etkinliğin son gününde, binlerce ilköğretim öğrencisi öğretmenleri eşliğinde festivalalanını gezdi.Yunaklı öğrenciler de festivalin son gününde Konya Bilim Merkezindeki yerlerini aldı. İlgiyle ve merakla gezilen alanlar, öğrencilerden tam not aldı. Öğretmen ve öğrenciler, gezinin düzenlenmesine katkı sağlayan Yunak Kaymakamı İbrahim İşleyen, Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut IşcanKonya Bilim Festivalini düzenleyenlere  teşekkür ettiler.

 

Anahtar Kelimeler: YunakKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu