Kaymakam Pişkin, Kırsal Mahalle Gezilerinde

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin,Ortakaraören mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

13.10.2021 12:22, 2 hafta önce eklendi.
Kaymakam Pişkin, Kırsal Mahalle Gezilerinde

Halkın sorun ve sıkıntılarını dinledi sağlık taramasını yerinde inceledi.

Geçtiğimiz ayda görevine başlayan Kaymakam Deniz Pişkin, beraberindekiheyet ile birlikte Ortakaraören Mahallesinde vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.Japonya'dan hibe desteğiyle alınan gezici sağlık tarama aracıyla yaşlı, engelli ve yatağa bağımlı hastalara yerinde sağlık hizmetine katıldı.

Vatandaşlara hizmet etmek için mahalle ziyaretlerinde olduğunu kaydeden Kaymakam Pişkin, devletin her an yanlarında olduğunu söyledi.

Ortakaraören Mahalle muhtarı Ayşe Demir ve vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Pişkin, ‘’Kırsal mahallelerimizi daha yakından tanımak, vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini mahallinde dinlemek, sorunları yerinde görerek çözümü için ziyaretlerimize başladık.Muhtarımızla ve vatandaşlarımızla ile bir araya geldikten sonra mahallemizdeki halk eğitim kurslarını ve şehit ailelerimizi ziyaret ettik. Ayrıca hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk. Gezici sağlık taraması aracıyla kontrollerinin yapılmasını sağladık. Özellikle evde sağlık hizmeti bekleyen vatandaşlarımızın ayaklarına kadar gidip oralarda onlara yardımcı olabilmek bizleri mutlu etti.Covid aşılama çalışması da gerçekleştirildi. Devletimizin şefkatli elini her zaman yanlarındadır bilmelerini istiyoruz. Gezilerimizi sürdüreceğiz’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: KaymakamKonyagezi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu