Yöntem, Girişimci İşadamları Vakfını ağırladı

3-4 Kasım 2021 tarihlerinde Konya bir kongre Merkezinde gerçekleşecek olan Girişimci İşadamları Vakfının(

14.10.2021 13:50, 2 ay önce eklendi.
Yöntem, Girişimci İşadamları Vakfını ağırladı

GİV) 8. Türkiye Girişimci Buluşması ve Sergisi öncesi Konya ya gelen GİV Başkanı Mehmet Koç, genel merkez yöneticileri, Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan yöneticileri ve üyeleriyle Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesinde bir araya geldi. 

 

Burada konuşanGİV Başkanı Mehmet Koç Konya’nın girişimcilik yönünün iyi olduğunu belirterek,  “GİV olarak 2011 yılından itibaren İstanbul’da başlanan ve bu yıl 8. Türkiye Girişimci Buluşması ve Sergisini Konya’da gerçekleştireceğiz. Girişimci buluşması öncesi çeşitli ziyaret yapmak üzere Konya ya geldik. Konya’nın girişimci yönü çok iyidir. Selçuklu başkenti olması ve sanayisini geliştirmesiyle birlikte güçlü bir alt yapısıyla Konya bugün ihracatta iyi bir yere gelmiştir. Konya alt yapısıyla bir sorumluluk üstleniyor. Bu sorumluluğu da yerine getirecek yapısı da vardır. Son yıllarda da girişimcilikte ön plana çıkmıştır. 3-4 Kasımda Konya da gerçekleştireceğimiz Türkiye Girişimci buluşması ve sergisine alanında uzman ekip Konya ya gelecektir. Girişimci buluşmasına 670 proje buluşması vardır. Sizlerden isteğim burada sunum yapılan projeleri inceleyin, yeni projeler geliştirin. Yeni projeler yapıp, yatırım yaparsanız ülkemiz kalkınır. Dünya bugün üç ülke girişimcilikte ön planda görülüyor.  Bu ülkeler Çin, ABD ve Türkiye’dir. Çünkü Türkiye üretiyor. Türk malı deyince kaliteli olduğu algısı dünya da gelişiyor. Artık ülkemiz kutuplaşan dünya da bende varım diyor. Girişimcilik bir vatan görevidir. Bizi buluşturan ve ağırlayan Yöntem Eğitim Kurumlarına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

GİV’İ AĞIRLAMAKTAN MUTLU OLDUK

Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özdemir,Girişimci İşadamları Vakfını misafir etmekten mutlu olduklarını ifade ederek, “Üyesi olduğumuz Türkiye Girişimci İşadamları Vakfımızın Genel Başkanı ile yöneticilerini, Konya şubesi yöneticilerini ve üyelerini eğitim kurumlarımızda ağırlamaktan mutlu olduk. Konya’nın girişimcilikte öne çıkan şehirlerden olması da bizi sevindirdi. Davetimizi kırmayıp bizleri onurlandıran GİV Başkanımız Mehmet Koç’a, genel merkez yöneticilerimizle birlikte Konya Şubesi yönetimine ve üyelerini teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Yöntem Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Özdemir GİV Başkanı Mehmet Koç’a bir tablo hediye ederken, yöneticilerini de birer hediye takdim etti.

 

Anahtar Kelimeler: Eğitim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ #2
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
ÖĞRETMENLER GÜNÜ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu