Başkan Hasan Kılca’dan Mevlid-İ Nebi Haftası Mesajı

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

16.10.2021 21:15, 1 yıl önce eklendi.
Başkan Hasan Kılca’dan Mevlid-İ Nebi Haftası Mesajı

. Başkan Hasan Kılca mesajında; “Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın doğumunun ve içinde bulunduğumuz Mevlid-i Nebi Haftası’nın İslam coğrafyası başta olmak üzere tüm dünyayasağlık, huzurve hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Mevlid-i Nebi Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Hasan Kılca, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyayı teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid-i Nebi Haftası’na yeniden erişmenin sevinci ve şükrü içerisindeyiz. Bugün, tüm insanlık Peygamberimizin (S.A.V) rehberliğine her zamankinden daha çok muhtaçtır. İslam’ın peygamberi Hz. Muhammed; insanlık âleminin en muazzam, en güzel ve en kıymetli rehberidir. Dolayısıyla O’nda insanlığın tümünü kapsayan en güzel örnekler vardır. Asırlar geçse de O’nun öğretileri asırlar sonrasına dokunan çok kıymetli değerler taşımaktadır.

Bu anlamlı haftayı  ‘Peygamberimiz ve Vefa Toplumu’ temasıyla ‘Mevlid-i Nebi Haftası’ olarak icra edeceğiz.Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftası’nınbütün insanlığın kardeşlik, birlik, beraberlik, rahmet, merhamet, hoşgörü, barış, karşılıklı sevgi getirmesini temenni ediyor ve Mevlid-i Nebi Haftamızı tebrik ediyorum.”

Anahtar Kelimeler: Mevlid-İ Nebi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant