Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 6 Gözaltı

Huzur ve Güven Şehri Konya ilkesini benimseyen Konya il Emniyet Müdürlüğü, zehir tacirlerine yapılan operasyonlara

24.10.2021 10:07, 1 ay önce eklendi.
Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 6 Gözaltı

bir yenisini daha ekledi. Zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesine yönelik yapılan operasyonda iki farklı adreste çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan sokak satıcılarına yönelik detaylı çalışmalar neticesinde, Tatlıcak Mahallesinde 1 şahsın ikametine operasyon düzenledi. İkamette yapılan aramada 2180 gram eroin maddesi, 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu ticaretinde kullanılan 127.580 TL suç unsuru para ele geçirilerek el koyuldu.

Sokak satıcılarına yönelik yapılan çalışmaların bir diğerinde ise Polis ekipleri, Beyhekim Mahallesinde 2 şahsın uyuşturucu ticareti yaptığını tespit etti. Şahısların üzerinde yapılan aramalarda 7 adet satışa hazır vaziyette paketlenmiş toplam 11.1 gram metamfetamin maddesi ve 1 adet uyuşturucu ticaretinde kullanılan hassas terazi ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINAN 6 KİŞİDEN 4’Ü TUTUKLANDI

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü iki farklı operasyonda Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek suçundan gözaltına alınan 6 şahıstan 2'si adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildİ.

Anahtar Kelimeler: Uyuşturuckonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ #2
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
ÖĞRETMENLER GÜNÜ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu