Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, Konya Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Rektörümüz Prof. Dr. Babür Özçelik, Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir

27.10.2021 12:50, 1 yıl önce eklendi.
Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik,  Konya Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Cemiyetin yeni yönetimine başarı dileklerini ileten Rektörümüz Prof. Dr. Babür Özçelik, Konya'da faaliyet gösteren basın kuruluşlarının şehir için önemli olduğuna dikkat çekti.

Rektör Prof. Dr. Özçelik, Üniversitenin kuruluşundan bu yana gerek Gazeteciler Cemiyeti gerek Konya basınının kendilerine vermiş olduğu destekler için teşekkür ederek “Göreve başladığımızdan bu yana 3 yılı geride bıraktık ve bu süre zarfında önemli işlere imza attık. Üniversitemiz özellikle savunma sanayine yönelik milli ve yerli üretimi artıracak çalışmalarını sürdürüyor. Üniversite olarak sanayi kuruluşlarımıza ve firmalarımıza akademik destek sağlama hususunda hazır olduğumuzu her fırsatta ifade ediyorum. Sürdürülen çalışmaların en somut kanıtları da Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜniAr) tarafından yapılan devlet üniversiteleri genel memnuniyet sıralamasında 17. sırada yer almamız ve yakın zamanda farklı alanlarda elde ettiğimiz TEKNOFEST’21 derecelerimizdir. ” dedi.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ise yaptığı konuşmada, Konya basını olarak Konya’daki tüm üniversitelere olduğu gibi Konya Teknik Üniversitesine de gerekli desteği bu zamana verdiklerini dile getirerek bundan sonra da her zaman destek vermeye hazır olduklarının altını çizdi. 

 

 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant