Etyemez: Abdullatif Şener, Yaptığı Açıklamalarla Kirli Mihrakların Değirmenine Su Taşımaktadır

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’in Cumhurbaşkanı

04.11.2021 20:49, 12 ay önce eklendi.
Etyemez: Abdullatif Şener, Yaptığı Açıklamalarla Kirli Mihrakların Değirmenine Su Taşımaktadır

Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı açıklamaları eleştiren AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemiz ve milletimiz için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Sosyal medyada Cumhurbaşkanımız ile ilgili çok çirkin kampanyalar yürütüldü. CHP’li Milletvekilinin de bu kampanyaların ardından Cumhurbaşkanımız ve AK Partili Milletvekillerimiz ile ilgili kullandığı sözler asla kabul edilemez. Şener, yaptığı açıklamalarla kirli mihrakların değirmenine su taşımaktadır.” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, 2022 Merkezi Yönetim Bütçesinin görüşüldüğü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı açıklamalara ve Viva Zapata filmini hatırlatarak Zapata karakterinin kurşuna dizilerek öldürüldüğüne atıfta bulunmasına tepki gösterdi.

Milletvekili Halil Etyemez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin büyümesi ve güçlenmesi, milletin refahının artması için gece gündüz çalıştığını vurguladı. Türkiye’yi karıştırmak, kaos oluşturmak isteyen mihrakların her zaman iş başında olduğunu kaydeden Milletvekili Etyemez, CHP Milletvekili Şener’in yaptığı açıklamalarla bu kirli mihrakların değirmenine su taşıdığını söyledi. 

Halil Etyemez, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sosyal medyada çok çirkin hashtaglar açıldı. Öldüğü, hasta olduğu söylendi. Cumhurbaşkanımız çok şükür dimdik ayaktadır, ülkemizin ve milletimizin başındadır. Abdüllatif Şener, kirli mihrakların kirli oyunlarını sahneye koyduğu bir süreçte Viva Zapata filmini örnek gösteriyor, Zapata karakterinin kurşuna dizilerek öldürüldüğünden bahsediyor. Maneviyat ve hoşgörü şehri olan Konya’mızda Milletvekilliği yapan Abdullatif Şener’in, Cumhurbaşkanımız ve AK Partili Milletvekillerimiz ile ilgili kullandığı sözler asla kabul edilemez. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kutsal değildir ancak bizim liderimizdir. Biz, Cumhurbaşkanımızın nasıl çalıştığına, uykusuz gecelerine, vatan ve millet sevdasına şahidiz. Aslında Abdullatif Şener de Cumhurbaşkanımızın nasıl çalıştığını çok iyi bilir. Anlaşılan Abdullatif Şener, kişisel çıkarları için geçtiği yeni partisine yaranmaya çalışmaktadır. Unutulmamalıdır ki, kişisel emelleri gerçekleştirmek için rüzgara göre yön değiştirenler, alabora olup yok olup giderler. Abdullatif Şener’e önce kendilerine bakmalarını tavsiye ediyorum. Cumhurbaşkanımıza ve milletvekillerimize dil uzatacağına, terörle kol kola yürüyen parti ile kurdukları ittifaka baksın. Kendi liderinin sürekli çark etmesine baksın. Tabi liderliğini kabul ediyorsa.” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant