Ekici ,İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyorum

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Mustafa Kemal Atatürk´ün 83. ölüm yıldönümü dolayısıyla yayınladığı

09.11.2021 11:27, 10 ay önce eklendi.
Ekici ,İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyorum

mesajında " Atatürk'ün dünya milletlerine bıraktığı bağımsızlık ve eşitlik düşüncesi, sonsuza değin takdirle tatbik edilecektir." dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici’nin, Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 83. Yıldönümü münasebeti ile yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi…

"Sadece milletimizin değil, bütün dünyanın saygısını kazanmış büyük asker ve devlet adamını, ebediyete intikalinin 83. yıldönümünde şükranla anıyoruz.

"Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz." diyen Atatürk´ün emaneti olan Cumhuriyete ve millet iradesinin tecellisine daima sahip çıkacağız. O, Bir ülkenin onur ve haysiyetini koruyarak, çağdaş ve örnek bir cumhuriyet haline getirilebileceğini bütün dünyaya göstermiştir. Biz de Ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini geçmesini, birlik ve beraberlik içinde büyüyerek gelişmesini sağlama yolunda gecemizi gündüzümüze katacağız.

Aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah ve çalışma arkadaşlarını, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını saygı ve şükranla anıyorum. ruhları şad olsun."

Anahtar Kelimeler: Hasan EkiciKonya10 kasım

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu