Yunak’ta Kan bağışı Kampanyası

Konya'nın Yunak İlçe Belediye Başkanı Ali Konak ve İlçe Kaymakamı, İbrahim İşleyen ile birlikte Kızılay'a kan bağışında bulundu.

18.11.2021 17:36, 1 hafta önce eklendi.
Yunak’ta Kan bağışı Kampanyası

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak  ve İlçe Kaymakamı  İbrahim işleyen  Yunak ta Kurulan  Kızılay kan bağış tırını ziyaret ederek , Kan bağışında bulundular.

Kan bağışının bir insanlık görevi olduğuna vurgu yapan Başka Ali Konak , YunakBelediyesi olarak başkan yardımcılarımız, ve vatandaşlarımızla birlikte Kızılay Konya Şubemizin bağış tırında kan bağışında bulunduk. Buradan tüm hemşerilerime kan bağışında bulunmalarını öneriyorum. Özellikle bu pandemi döneminde kan ihtiyacı  çok daha arttı. Kızılay’ımız da hem yurt içinde hem de yırt dışında bu konuda çok güzel faaliyetler gösteriyor. Onların elini güçlü tutmak adına Türk  Milleti olarak her zaman onlara destek olmalıyız. Kan verirken Kızılay yetkililerimizden öğrendiğimiz bilgilerde, memnun edici haberler aldık. Nüfusa oranla Konya’nınYunak  ilçesi olarak   kan bağışında iyi noktada olduğumuzu öğrendik.  Bu konu gerçekten bizleri memnun ve motive etti. Dedi.

Kan vermenin hayat kurtaracağını dile getiren İlçe Kaymakamı İbrahim İŞleyen, "Kan bağışında bulunmak bir hayat kurtarmakla eş değerdir. Aynı zamanda kendi sağlığımız açısından da kan bağışı önemli. Herkesi bu tür kampanyalara karşı duyarlı olmasını ve destek vermesini diliyorum. Burada kan bağışı kampanyasında görev alan ve kan bağışına destek veren herkese teşekkür ediyorum" dedi

 

Anahtar Kelimeler: KanBagışKonyayunak

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ #2
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
ÖĞRETMENLER GÜNÜ


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu