Ahırlı’da Yenilenen Sağlık Tesisleri Memnuniyeti Artırdı

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanlarıAhırlı ve Yalıhüyük ilçelerinde

19.11.2021 14:53, 7 ay önce eklendi.
Ahırlı’da Yenilenen Sağlık Tesisleri Memnuniyeti Artırdı

Ahırlı ilçesinde pandemi şartlarına rağmen inşaatı kısa süre içerisinde tamamlanan, bünyesinde aile sağlığı merkezi, 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile toplum sağlığı merkezi’nin de yer aldığı yeni hizmet binasında sağlık çalışanları ile bir araya gelen Prof. Dr. Koç, “Sağlık Bakanlığımızın vizyonuna yakışan binalarda hizmet sunulması kurumlarımızın verimli çalışmasına olanak sağlarken hizmet alan vatandaşlarımızın da memnuniyetini artırmaktadır ” dedi.

Ahırlı’da çok daha modern şartlarda sağlık hizmeti sunulduğunu görmekten dolayı mutlu olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Koç,Ahırlı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Veli Gür’den sunulan hizmetlerin güncel durumu hakkında bilgi aldı.Görev başındaki aile hekimleri ve sağlık çalışanları ile de sohbet ederek istek ve şikâyetlerini dinleyen Prof. Dr. Koç,pandemi dönemindeki fedakâr çalışmalarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti. Aile sağlığı merkezlerine aşı olmaya gelen vatandaşlarla da sohbet ederek geçmiş olsun temennilerinde bulunan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç, gerçekleşen yatırımlardan dolayı başta Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Kocaolmak üzere, milletvekillerimize ve tüm emeği geçenlere de teşekkür etti.

Ahırlı’nın ardından Yalıhüyük ilçesinde’de incelemelerde bulunan Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet burada da Yalıhüyükİlçe Sağlık Müdürlüğü, toplum sağlığı merkezi ve aile sağlığı merkezinde görev yapan sağlık çalışanları ile buluşarak istişarelerde bulundular. İl Sağlık Müdürü ve hizmet başkanları ile karşılıklı konuşma ve dertlerini anlatma fırsatı bulan sağlık çalışanları da ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ziyaretler sırasında Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Prof. Dr. M. Ali Eryılmaz, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hasan Çiftci, Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Eser Şenkul, Ahırlı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Veli Gür ve Yalıhüyük Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Naciye Hilal Büyükboyacı dahazır bulundu.

 

Anahtar Kelimeler: sağlıkKonyahizmet

Yorum yap



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler



Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu