Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklu

Konya İl Emniyet Müdürlüğü, zehir tacirlerine yapılan operasyonlara bir yenisini daha ekledi.

24.11.2021 11:31, 1 yıl önce eklendi.
Konya’da Uyuşturucu Operasyonu: 4 Tutuklu

Zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesine yönelik yapılan operasyonlarda üç farklı adreste ve bir araçta yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan sokak satıcılarına yönelik detaylı çalışmalar neticesinde, Nişantaşı Mahallesinde iki ayrı adreste, Karahüyük Mahallesinde bir araçta ve Akşehir İlçesi Yeni Mahalle de yapılan detaylı aramalarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

ZEHİR TACİRLERİNE BÜYÜK DARBE!

Narkotik ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda Selçuklu İlçesi Nişantaşı Mahallesinde iki ayrı adreste yapılan aramada 1.100 gram eroin maddesi, 468 gram metamfetamin ve 2 adet uyuşturucu ticaretinde kullanılan hassas terazi ele geçirildi. Meram İlçesi Karahüyük Mahallesinde bir araçta yapılan aramada ise 1024 gram bonzai maddesi ele geçirilerek el konuldu.

Akşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından yürütülen çalışmalarda ise 2 şahıs Yeni Mahalle Sipahi Sokak üzerinde durduruldu. Şüphelilerin yapılan üst aramasında, 16.42 gram metamfetamin uyuşturucu madde, 1 adet uyuşturucu ticaretinde kullanılan hassas terazi ve uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilerek el konuldu.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü operasyonlarda, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek ve Uyuşturucu Madde Kullanmak suçlarından gözaltına alınan 3’ü yabancı uyruklu 5 şahıstan 1' adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken 4 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Anahtar Kelimeler: uyşturucukonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant