Kulu ’da, CHP’ye yeni katılan 100 üyeye rozetleri takıldı

CHP Kulu İlçesine yeni katılan 100 üyeye rozetleri düzenlenen törenle takıldı

28.11.2021 10:08, 6 ay önce eklendi.
 Kulu ’da, CHP’ye yeni katılan 100 üyeye rozetleri takıldı

Törende konuşanlar, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizi ve iyi yönetilmediğinden dolayı vatandaşların serzenişlerinde haklı olduğunu ve iktidarında yaptığı yanlışlardan dolayı da haksız olduğunun mesajı verildi.

 CHP Kulu ilçesine değişik partilerden katılan 100 kişinin rozet takılması törenine, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Ankara Milletvekili Levent Gök,  PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Gençlik Kolları Genel Başkanı Genç Osman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Yusuf Baştuğ,Konya Kadın Kolları Başkanı Damla Yılmaz, Kulu İlçe Başkanı Ersel Çorum ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kulu Eski İlçe Başkanı Vahdettin Yücel ile ilçe başkanlarıyla partililer katıldı.

Kulu Ramiz Köfte salonunda düzenlenen törenin açılış konuşmasını yapan CHP Kulu İlçe Başkanı Ersel Çorum, “Bugün partimize değişik partilerden 100 yeni üye katılımı oldu. Kadın Kollarımızla birlikte Genç Kollarımızı da kurduğumuz partimizde, aramıza yeni katılan dostlarımız bize güç verdiler. Genel merkezimizden katılanlara il başkanımıza ve il yönetim kurulu üyelerimize bizleri yalnız bırakmadıkları içinde teşekkür ediyorum. Artık iktidarın gidici olduğu oradadır. Partimizin iktidar yolu açıktır” dedi.

Haklımız siteminde haklıdır

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş’ta konuşmasında vatandaşlarımızın siteminde haklı olduğunu dile getirerek, “ Ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Bürokrasisi tasfiye edilmiş bir durumdadır. Ekonomik kriz gittikçe derinleşmektedir. Doların yükselişiyle birlikte hayat pahalığı artmaya devam ediyor. İktidarın ülkemizi iyi yönetemediğinden dolayı da bir bahane arayışı içindedir. Bütün bunların karşısında duran tek kurum ve parti CHP’dir. Halkımız, iktidarın ülkemizi kötü yönetimi karşısındaki siteminde haklıdır. İktidar ise, yaptığı yanlışlar karşısında da haksızdır. Artık partimizi CHP’nin iktidarı kaçınılmazdır. Birlikte ortak bir sinerji oluşturup, el birliğiyle partimizi iktidarı taşıyacağız. Ülkemizin tek kurtuluşu CHP’nin iktidardır” diye konuştu.

Ülkemizde bir değişim süreci başlıyor

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener konuşmasında ülkemizde bir değişim sürecinin başladığına işaret ederek, “Vatandaşlarımız iktidarı terk ederek, partimize yöneliyor. Bu durum CHP’nin iktidarının müjdesidir. Artık ülkemizde bir değişim sürece başladı. Önümüzdeki seçimlerde partimiz CHP iktidar olacaktır. Onun içinde partimizin saflarında sizleri sıkı durmaya çağırıyorum. İktidar ülkemizin bir yangın yerine çevirmiş olup, yönetemediği gibi, ekonomisi de hiçbir zaman bu kadar kötü olmamıştır.  Ekonomik krizin etkisi geneldir. Artık ekonomiyi ve ülkemizi yönetemeyen iktidarın tutarlı bir tarafı da kalmamıştır. Gitme zamanı gelmiştir. Gitmelidir de. Bugün partimize yeni katılanlara, ilçe başkanımıza, il yönetimimize, genel merkezden katılanlara da teşekkür ediyorum.”

Amacımız, partimizi iktidara taşımaktır

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök konuşmasında amacımız partimizi iktidara taşımak olduğunu belirterek, “Hepimizin amacı partimizi iktidara taşımak olmalıdır. Ülkemizin ve çocuklarımızın gelecekleri iyi olsun diye mücadele ediyoruz. Dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. Konyalı Genç kardeşimiz Gençosman Killik Gençlik Kolları Genel Başkanı seçildi. Ona, il başkanımıza ve milletvekilimizi çok görevler düşüyor. Konya’da siyaset yapmak çok zordur.Ama sizlerPartimizin iktidar koşusuna destek vereceksiniz. Partimizin bayrağını yükseklere taşıyacaksınız. Buna inanıyoruz. Buradan bir moralle gideceğim. Genel Başkanımıza Konya arkanda artık Anadolu’ya çıkma zamanıdır diyeceğim. İktidarın oluşturduğu ekonomideki bozuklukları, yolsuzlukları ve adaletsizlikleri karşısında korkmayacağız. Şimdi partimiz CHP’nin iktidar zamanıdır. Partimize yeni katılan bütün arkadaşlarımızı kutluyorum. Herkese teşekkür ederek, ülkemizi hep birlikte güzel günlere taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Gençlere ve kadınlarımıza güveniyoruz

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kadınlar Kolu Genel Başkanı Aylin Nazlıaka konuşmasında gençlere ve kadınlarımıza güvendiklerini ifade ederek, “Partimizdeki gençlerimize ve kadınlarımıza güveniyoruz. İktidar sahalara çıktığında işsizlikten, ekonominin bozukluğundan, doların hız kesmeyen yükselişinden ve fakirleşen halkımız karşısında hiçbir şey diyemeyecektir. Hiçbir sözü de olamaz. İktidara 

geldiklerinde yoksulluğu, yoksuzluğu ve yasakları kaldıracak dediler gelinen noktada her şeyi tersine döndürdü. Bizim iktidarımızda ekonomiyi düzelteceğiz. Onun içinde hemen şimdi seçim diyoruz. Seçime de hazırız. Oysa iktidar seçimden kaçarak, ülkemizi oyalıyor. Tıpkı Kulu’ da olduğu gibi çoğalacağız. Partimize yeni katılanlara, yeni kurulan kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere iktidar koşumuzda destek vereceklerdir. Buna inanıyoruz”  diye konuştu.  

Partimizin iktidarına söz vermenizi istiyorum

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, “Bugün Kulu ilçemizde çok güzel bir katılım ve oluşum var. Bayrağımızı Kulu belediyesine ve partimizin iktidarına varmısınız? Sizlerden söz vermenizi istiyorum. Aramıza yeni katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.  

Konuşmaların ardından CHP Kulu ilçesine yeni katılan üyelere rozetleri takıldı.

Anahtar Kelimeler: KuluCHProzetpartikonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu