Konya’da Kolluk Görevlilerine Kaan Projesi Anlatıldı

Konya’da görev yapan genel kolluk ile özel güvenlik görevlilerine, Genel Kolluk Özel Güvenlik Koordinasyonu ve Entegrasyon Projesi (KAAN)

28.11.2021 10:19, 2 ay önce eklendi.
Konya’da Kolluk Görevlilerine Kaan Projesi Anlatıldı

anlatıldı.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi 30 Ağustos Salonunda gerçekleşen eğitim, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Projenin eğitim semineri Polis Başmüfettişleri 1. Sınıf Emniyet Müdürü Dr. İbrahim YILMAZ ile 1. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet ACAR tarafından verildi. Seminer kapsamında ‘’Özel Güvenlik Hukuku, Genel Kolluk-Özel Güvenlik İlişkileri, Güvenlik Farkındalığı, Afet ve Acil Durum’’ konulu eğitimler verildi.

Projede mevcut hizmetlerin kalitesinin arttırılması, özel güvenliğin genel kollukla koordineli çalışması ve işbirliğiyle iletişimin üst seviyede olması için sunumlar yapıldı. 23 – 26 Kasım tarihleri arasında yapılan program yaklaşık 3 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Proje toplantısında aynı zamanda Konya Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polisler de KAAN projesi kapsamında genel kolluk ve özel güvenlik iş birliği alanında programda yer alarak, projenin işleyiş ve önemi konusunda bilgilendirildi.

Anahtar Kelimeler: KaanKonyaProje

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu