Judo’da Taşkent spor farkı

Karaman ‘da düzenlenen Yunus Emre’yi anma ve hoşgörü judo -şampiyonasında

29.11.2021 11:30, 6 ay önce eklendi.
Judo’da Taşkent spor farkı

  mücadele eden Taşkent spor judo takımı minikler kategorisinde 6, yıldızlar kategorisinde 4 sporcusu kürsüye çıkarak şampiyonaya imzasını attı.

26-28 Kasım 2021 tarihlerinde Karaman ilinde düzenlenen Yunus Emre’yi anma ve hoşgörü kupasında Taşkent spor kulübü adına mücadele eden ve kürsüye çıkma başarı gösteren sporcular ve kiloları şöyle; 

Minikler-24 kg Sinem Uluçay (Birinci) /26 kg. Hamza Güvercintaşı(İkinci) 30 kg berat Kocatürk (İkinci) 55 kg Emirhan kabak (Birinci) ./52kg İrem Koçyiğit (Birinci) Ve yıldızlar kategorisinde 42 kg Mücahit alıcı (Birinci) 46 kg Eren Öztok (İkinci) 57 kg Sahra Cihan (İkinci) 63 kg Hediye Alıcı (Üçüncü)  olarak kürsüye çıktılar Ayrıca bir üst kategoride Emirhan Kabak ve Hediye Alcı üçüncü oldu.

Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı, “ Karaman’da yapılan Yunus Emre’yi anma judo şampiyonasında kulübümüzü başarı ile temsil ederek kürsüye çıkan tüm sporcularımızı ve antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum “ dedi.

 

Anahtar Kelimeler: TaşkentKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu