Kış lastiği hayat kurtarır

Araçlarda kış lastik kullanımının önemine değinen Büsan Lastik Sanayi Sahibi Ali Karadeniz, Araçlara

02.12.2021 14:01, 11 ay önce eklendi.
Kış lastiği hayat kurtarır

can, mal ve araç güvenliği için mutlaka kış lastiği takılması gerektiğini vurgulayarak, oluşabilecek her türlü olumsuz koşulda, donma ve kaymalarda yaz lastiği görev yapmaz “dedi.

Kış mevsimi geldi. Soğuklarla birlikte yağışlarında başlaması bekleniyor. Kış lastiği takmanın zorunlu hale geldiği bu günlerde lastik satış ve servislerde yoğunluklar başladı. Büsan Lastik Sahibi Ali Karadeniz, “Konya eski düz bir Konya değil, köprü altları var. En büyük sıkıntılar onlar. Yarın bir don ve kaymada sıkıntı olur. İlçelerimiz var. Yaz lastikleri görev yapacak sanmayın kesinlikle yapmaz. Tüm araç sahiplerine kış lastiği takmalarını tavsiye ederim” dedi.

Mevsimsel anlamada kış mevsimindeyiz fakat yağışların olmaması vatandaşların önceliğini oluşturmuyor. Mevsim kaymış durumda ama lastiklerin bir an önce değişmesi gerekiyor.Şuanda bir yoğunluk var. Bu geçicibir yoğunluk. Yağışların başlamasıyla daha fazla yoğunluk yaşayacağız. Müşterilerimizi erken servisimize davet ediyoruz.  Kış lastiği takmanın vakti ve yasal süreç başladı. Vatandaşların can ve mal güvenliği açısından kış lastiklerini bir an önce taktırmasını tavsiye ediyoruz” diye söyledi. . 

Danışmanlık yapıyoruz

15 yıldır lastik sektöründe faaliyet gösterdiklerini söyleyen Ali Karadeniz, “ Büsan Lastik olarak, Büsan sanayi girişi Bankalar civarında bulunan işletmemizde ulusal ve uluslararası 17 farklı markanın lastik satışını yapıyoruz. Satışımızın yanı sıra lastik değişimi, lastik tamiri patlak lastik tamiri, balans hizmeti veriyoruz. Sıfır lastik haricinde ikinci el lastik satışımızda var. Müşterilerimizin en uygun lastiği ve aküyü alması için danışmanlık hizmeti de yapıyoruz. Ayrıca lastik otelimiz de mevcut. Müşterilerimizin lastiklerini güvenle saklayabiliyoruz. Kısacası lastiğe dair tüm hizmetleri veriyoruz” diye ifade etti. 

Özel bir kampanya başlattık

Firmalarında binek araçtan 4x 4 araca, Minibüs ten  kamyon ve İş makinası lastiklerine geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet verdiklerini söyleyen Ali Karadeniz, “ Her araca her marka lastikte stok ve sezon indirimleri yapıyoruz. Kampanyamızdan biraz bahsedecek olursak, Kış lastik değişiminde yüzde 10 özel indirim ve Lastik otelimiz de 1 yıl ücretsiz saklama hizmeti veriyoruz. Kısa süreliğine yaptığımız kampanyamızda şimdiden tüm müşterilerimizi iş yerimize bekliyoruz” diye sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler: LastikKonyaAli Karadeniz

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant