Taşkent Spor , Üç Puan Ve Galibiyetle Tanıştı

Konya Birinci Amatör Küme ”C” grubunda mücadele Taşkent spor, liğin ikinci haftasında

14.12.2021 13:50, 6 ay önce eklendi.
 Taşkent Spor , Üç Puan Ve Galibiyetle Tanıştı

güçlü rakibi İhsaniye Gençler Birliğini liğin ikinci haftasında 3-2 mağlup ederek, ligdeki ilk galibiyetini aldı.

Konya Amatör Küme 2021-2022 futbol sezonu 1 Amatör Kümede geçtiğimiz hafta oynanan maçlarla ikinci hafta maçları tamamlandı.

1.Amatör Küme “C” grubunda mücadele eden Taşkent spor futbol takımı, liğin ikinci haftasında karşılaştığı ligin iddialı ekiplerinde biri olan İhsaniye Gençler Birliğini 3-2 mağlup ederek hem üç puan aldı, hemde ilk galibiyetiyle tanıştı. Taşkent spor aldığı galibiyet ve üç puan ile liğ sıralamasında dördüncü sırada yer aldı.

Taşkentspor antrenörü Talat Yıldırım, “ Liğin ikinci haftasında karşılaştığımız İhsaniye Gençler Birliğine karşı  ortaya koyduğumuz güzel futbol sonucunda  sahadan galibiyetle ayrılırken,üç puan ile tanıştık.Bu başarımızı bundan sonrada devam ettirmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

Taşkent spor Kulübü Başkanı Ahmet Şanlı ise “  Taşkentspor olarak hedefimiz Konya gençliğine spor yaptırmaktır. Bunun yanısıra da hedefimiz olan bir üst kümeye yükselmektir. İhsaniye Gençler Birliği karşısında aldığımız galibiyet bizleri ilerisi için umutlandırmıştır. İnşallah lig sonunda hedefimize ulaşmış oluruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: NoktaTaşkentsporkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu