İbrahim ÇOBAN “Portreler” Sanal Fotoğraf Sergisi Açıldı

Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanal Sanat Galerisi’nde sanal fotoğraf sergisi açıldı.

28.12.2021 21:03, 5 ay önce eklendi.
İbrahim ÇOBAN “Portreler” Sanal Fotoğraf Sergisi Açıldı

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından11 Mart 2020 tarihindeDünya genelinde Covid-19'a bağlı pandemi ilan edilmesiyle başlayan süreçte, Dünyanın diğer ülkeleri gibi ülkemizde salgının kontrol altına alınması konusunda üzerine düşen hassasiyeti göstermiştir. İnsanların toplu olarak bir araya gelmesi ve sanatsal etkinliklerin düzenlenmesinde sınırlılıklar getirmiştir. Bu durum ise sanat yapıtlarının sergilenmesi ve toplumla buluşturulması konusunda yeni arayışları ortaya çıkarmıştır. Eserlerin sergilenmesi, sanat galerilerinin internet ortamına ya da bireysel sergilerin sanal sanat galerilere taşınarak sanat izleyicisiyle buluşturulmasına neden olmuştur.

Bu kapsamda Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de sanatsal etkinliklerini gerçek galeri ortamıylabirlikte Sanal Sanat Galerisi’ne taşımaktadır.

İbrahim Çoban’ın"Portreler" Sanal Fotoğraf Sergisi, 25 Aralık 2021 günü Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanal Sanat Galerisi’nde açıldı.  Sanatçının Vonyarcvashegy/ Macaristan ve Türkiye’nin farklı yörelerinde 2010 yılı ile 2021 yılları arasında çekmiş olduğufotoğraflar arasından seçilmiş 30 adet eseri, izleyiciyle buluşuyor.

 

Anahtar Kelimeler: sanalFotoğrafKonyasanatgaleri

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu