Sarvan, Artık herkesin, her kesimin elini taşın altına koymasının zamanı gelmiştir

“kurdaki suni artışın bahane edilerek uzun zamandır ekonomide olumsuz ve karamsar bir hava estirilmek istendiğini aktarırken fırsatçıların

30.12.2021 10:34, 5 ay önce eklendi.
Sarvan, Artık herkesin, her kesimin elini taşın altına koymasının zamanı gelmiştir

spekülatif ortamdan yararlanıp temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarında aşırı artışlar yaptığını” söyledi.

Kur’un reel değerlerine çekildiğini ve dolayısıyla fiyatlardaki abartılı artışların sonlandırılmasıyla beraber gerçek değerlerine indirilmesi gerekmediğini söyleyen Yalçın, MHP teşkilatlarının bulundukları il ve ilçelerde esnafla, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle bire bir temasa gireceklerini söyledi.

Artık herkesin, her kesimin elini taşın altına koymasının zamanı gelmiştir. Diyen MHP Selçuklu İlçe Başkanı Süleyman Sarvan;” MHP olarak, halkın tükettiği temel ihtiyaç ürünlerinin fiyatlarında indirime gidilmesi için yurt çapında teşvik ve katılım kampanyası başlatılmıştır. Bu bağlamda MHP Selçuklu teşkilatı oyarak esnafla, üretici ve tüccar kesimiyle, süpermarketlerin yöneticileriyle, sanayicilerle bire bir temasa geçmek adına sahaya indik.  MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı olarak, milletimiz adına ilgili herkesten indirim kampanyasına katkıda bulunmalarını talep ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: mhpkonyakur

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu