Başkan Karabacak,Yeni Kamyon Garajımız Konya’mıza hayırlı olsun

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Şoför, Nakliyeci ve Otomobilciler Esnaf Odasıyla

05.01.2022 14:54, 10 ay önce eklendi.
Başkan Karabacak,Yeni Kamyon Garajımız Konya’mıza hayırlı olsun

birlikte yürüttükleri Yeni Kamyon Garajı projesinin tamamlandığını belirterek, “Yeni Kamyon Garajımız Konya’mıza hayırlı olsun. Projenin inşasına yakın zamanda başlanacak” dedi.

Proje hakkında detaylı bilgiler veren KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, “Konya Büyükşehir Belediyemiz ve Konya Şoför, Nakliyeci ve Otomobilciler Esnaf Odamızla birlikte yürüttüğümüz, Yeni Kamyon Garajı projemiz, Konya Aksaray Karayolu üzerinde yer alan Karatay İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi adresinde 34964 ada 1 parsel ile 34970 ada 1 parseller arasında 400 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşası yapılmak üzere tamamlanarak Konya Şoförler Odamıza teslim edilmiştir. Ulaşımı dâhil olmak üzere iş ve işleyişinin sağlanması adına Birliğimizin uhdesinde olacak projeyle ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Ercan Uslu ile birlikte protokolü imza altına alınmıştır. Projemiz Konya’mıza, nakliyeci ve şoför esnafımıza hayırlı olsun. Başta Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay olmak üzere projede tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Başkan Karabacak, yeni kamyon garajı projesinde 216 dükkânın yer alacağını da hatırlatarak, “Projenin içerisinde ayrıca üç bin araçlık tır parkı, 500 araçlık otomobil parkı, 42 adet dükkân, kafe, restoran ve bankaların yer aldığı sosyal tesisler, bin 300 metrekarelik otel, hamam ve sauna, 300 metrekarelik alanda da cami ve şadırvan yer alacak” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant