Çocuk Yuvası Derneği’nde yeni görev

Geçtiğimiz hafta genel kurulunu yapan ve yönetimden kökten değişikliğe giden 42 yıllık dernekte yeni görev bölümü oluşturuldu.

06.01.2022 20:36, 5 ay önce eklendi.
Çocuk Yuvası Derneği’nde yeni görev

Konya’nın en faal sosyal yardım derneklerinden olan ve kuruluşu sosyal hizmetler çocuk yuvasına dayanan 0-12 Yaş Çocukları Koruma Derneği’nde Deniz Yapılcan başkanlığında yeni yönetim oluşturuldu.

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda köklü bir değişime gidilen derneğin yeni yönetimi Deniz Yapılcan başkanlığında ilk toplantısını yaparak görev bölümü yaptı.

Zübeyde Cankurt başkan yardımcısı, Ayla Sözen Saymanlık görevine getirilirken, Menekşe Kil ile Zeynep Koçbeker’de yönetim kurulu asil üyesi olarak yer aldı.

Yeni yönetimle birlikte sosyal faaliyet çalışmalarına hız vereceklerini belirten dernek başkanı Deniz Yapılcan, “Derneğimizin kuruluş amacı devlet korumasında olan 0-12 yaş çocuklara yardım yapmak olsa da biz bu yardımlarımızı tüzüğümüzün el verdiği ölçüde kimsesiz fakir çocuklara da yansıtacağız. Bize maddi manevi destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: 42Konyagörev

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu