Şener, İktidarın Ekonomi Politikalarını Eleştirerek,Vatandaşların Yoksullaştı

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, iktidarın ekonomi politikalarını eleştirerek,vatandaşların yoksullaştığını söyledi.

09.01.2022 21:50, 5 ay önce eklendi.
Şener, İktidarın Ekonomi Politikalarını Eleştirerek,Vatandaşların Yoksullaştı

Milletvekili Şener Karapınar ilçesinde Ticaret Borsası ile Muhtarlar derneği ile bir çok mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlara hükümeti şikayet etti.

Şener, Türkiye'bir yangın yerine döndü. fiyatların   her geçen gün yükseliyor."Bu durumun sorumluları  ne yapacağını bilemez halde, hiçbir sorunumuza , istikrarlı bir çözüm yolu ortaya koyamayan hükümet  memuru,emekliyi,işçiyi ,esnafı,köylüyü perişan etti dedi.

Şener, Erdoğan konuştukça dolar kurunun yükseldiğini ve  enflasyon artığını görüyoruz.. Hayat pahalılığı aldı başını gidiyor. Daha da nereye gidecek kimse bilemiyor. Hükümetten  herkes şikayetçi.. Millet olarak artık başımızın çaresine bakma zamanı geldi.Erdoğan'dan kurtuluşun kararını   artık ı vermemiz gerekir.Esnaf perişan çiftçilik iflas etmek üzere,Hayvancılık zor durumda.Daha beklemek niye.Sandıklar bir an evvel vatandaşın önüne konulmalı.” Dedi."

Milletvekili Abdüllatif Şener,CHP Karapınar ilçe Başkanı Kamil Bülbül Okuyucu  ve ilçe yöneticileri ile birlikte Kesmez ,Kazan huyugu ,Akören ,Yeşilyurt ,Kayalı Yagmapınar  Oymalı mahallesinde  vatandaşlarla bir araya geldi.

Anahtar Kelimeler: YoksullukCHPKarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu