Ermeni Meselesi Yoktur. Türk Düşmanlığı Vardır

Selçuklu Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesinde, Ufuk Sohbetleri projesi çerçevesinde düzenlenen

11.01.2022 11:40, 8 ay önce eklendi.
Ermeni Meselesi Yoktur. 	Türk Düşmanlığı Vardır

konferansa konuk olan Prof Dr. Ferudun Ata; “ Dünya genelinde gündeme getirilmek istenen Ermeni Meselesi yoktur. Türk düşmanlığı vardır” dedi.

Selçuklu İlçesinin güzide liselerinden biri olan Şehit Ufuk Baysan Anadolu Lisesinde sosyal etkinliklere ara verilmeden devam ediliyor. Okul yönetimi tarafından hayata geçirilen Ufuk Sohbetleri projesi çerçevesinde 4 dönem 3 programına konuşmacı olarak katılan Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Başkanı Prof Dr. Ferudun Ata”  Başta ABD ve AB ülkelerinin her yıl 24 Nisanda gündeme getirmeye çalıştıkları Ermeni meselesi yoktur. Türk düşmanlığı vardır” dedi.

Ermeni Meselesinin dünü ve bugünü konulu konferansa konuşmacı olan katılan Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ferudun Ata, okul çok amaçlı salonunda liseli gençler ile birlikte Ermeni meselesini masaya yatırdı. “ Tüm dünyada bilindiği üzere her 24 Nisan tarihinde başta ABD olmak üzere Avrupa Birliğine üye ülkeler Ermeni Soykırımının Türkler tarafından yapıldığı gündeme getirmeye çalışırlar. Ama bir gerçek vardır ki! Ermeni meselesi yoktur. Sadece Türk düşmanlığı vardır gündemlerinde bu ülkelerin. Bu ülkelerin yaptığı tek şey vardır. Ülkemizi ağır suç ve iftira atıyorlar.” Dedi

Konferans sonunda okul Müdürü Mehmet Akif Büyükdere, konferansı veren Prof Dr. Ferudun Ata’ya bir plaket takdim etti.

Anahtar Kelimeler: Ermeni

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu