Bu İlçelerde Kar Tatili

Konya’nın ilçelerinde yağan yoğun kar nedeni ile okullara bir gün ara verildi.

12.01.2022 13:21, 8 ay önce eklendi.
Bu  İlçelerde Kar Tatili

Seydişehir ve Hüyük ilçelerimizde yoğun kar yağışı nedeniyle 12 Ocak 2022 Çarşamba günü ilk, orta, lise tüm okullarımız, rehabilitasyon merkezleri, Halk Eğitim kursları, tüm özel resmî kurslar ile işletmelerde beceri eğitimi gören öğrencilerimiz için ve engelli ve hamile çalışanlar için ilçe hıfzıssıhha kurullarınca  tatil kararı alınmıştır. Okullarımız uzaktan eğitim yapacaktır.

Ahırlı ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle 12 Ocak 2022 Çarşamba ilk, orta, lise tüm okullarımız, rehabilitasyon merkezleri, Halk Eğitim kurslarında eğitimi gören öğrenciler ve hamile çalışanlar için tatil kararı alınmıştır. Okullarımız uzaktan eğitim yapacaktır.

Yoğun kar yağışı nedeniyle  İlçe Hıfzı's-Sıhha Kurulu Kararıyla Selçuklu ilçemiz Tepekent ve Başarakavak mahalleleri ile buraya öğrencisi taşınan yerleşim yerlerinde  12 Ocak 2022 Çarşamba günü yüz yüze eğitime 1 gün ara verilmiştir. Bu süre zarfında uzaktan eğitim yapılacaktır.

Akören, Bozkır ve Yalıhüyük ilçelerimizde yoğun kar yağışı nedeniyle 12 Ocak 2022 Çarşamba ilk, orta, lise tüm okullarımız, rehabilitasyon merkezleri, Halk Eğitim kurslarında eğitimi gören öğrenciler ve hamile çalışanlar için tatil kararı alınmıştır. Okullarımız uzaktan eğitim yapacaktır.

Taşkent ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle  ilk, orta, lise , Halk Eğitim kursları, engelli ve hamile çalışanlar için öğleden sonra tatil edilmiştir. Okullarımız uzaktan eğitim yapacaktır.

Hadim ilçemizde yoğun kar yağışı nedeniyle  okullarımızda 12.01.2022  öğleden sonra eğitim-öğretime İlçe Hıfzıssıha kurulu kararı ile ara verilmiştir.  Okullarımızda uzaktan eğitim yapılacaktır.

Meram ilçemiz İnlice, Gökyurt, Hatunsaray, Karadiğin, Kızılören, Sefaköy, Evliyatekke, Güneydere, Yeşiltekke, Kayalı, Yeşildere mahallelerinde eğitime bir gün ara verilmiştir. Derebucak'ta  yoğun  kar yağışı nedeniyle  İlçemiz Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile  tüm eğitim kurumlarımızda 12/01/2022 Çarşamba günü , yüz yüze eğitime 1(bir) gün ara verilmiş olup, uzaktan eğitim kararı alınmıştır.Ayrıca engelli ve hamile kamu görevlilerinin de 12.01.2022 tarihinde idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu