Esnaf Ve Sanatkârlar Odasında Aypar Güven Tazeledi

Seydişehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan kongrede

17.01.2022 11:35, 4 ay önce eklendi.
Esnaf Ve Sanatkârlar Odasında Aypar Güven Tazeledi

mevcut Başkan İbrahim Aypar 4. kez yeniden başkan seçildi.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Bin 518 üyesi bulunan oda seçimlerinde 2 adayın listesi yarıştı.

Divan kurulunun seçilmesinin ardından yönetim, denetim kurulları raporları ibraza sunularak, çoğunluk tarafından ibraz edildi.

Seçimde mevcut başkan İbrahim Aypar yeniden seçilerek güven tazeledi.

Bin 169 oyun kullanıldığı genel kurulda mevcut Başkan İbrahim Aypar748 oy alırken, Şükrü Arslan ise 421 oy aldı. 26 oyda geçersiz sayıldı.

Seçimlerin esnaf ve sanatkârlara hayırlı olması dileyen Başkan Aypar, “Bugüne kadar tüm esnaflarımızı ayırmaksızın sesini üst kurumlarda duyurmaya, sorunlarını iletmeye özen gösterdik. Bu gücü de esnaflarımızdan alıyoruz. Allah birliğimiz ve dirliğimizi bozmasın. Bundan sonra da birlik içinde çalışmayı nasip etsin. Bizi yeniden bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Hacı Mehmet Mert, Mehmet Öznurlar, Yaşar Keleş, Abdullah Yalçın, Mustafa Çağlayan, Ramazan Bilban, Cihan Yıldırım, Halil Erdem.4 yılgörev yapacaklar.

 

Anahtar Kelimeler: seydişehirkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu