Konya Emniyetinden Yaya Denetimi

Konya’da Trafik Ekipleri, kazaların önüne geçmek için denetimlerine ve bilgilendirme çalışmalarına

20.01.2022 09:53, 9 ay önce eklendi.
Konya Emniyetinden Yaya  Denetimi

hız kesmeden devam ediyor. Huzurlu Trafik çalışmaları kapsamında “Yaya Öncelikli” denetimlerine devam eden Trafik Ekipleri ocak ayı içerisinde 550 sürücü denetleyerek kural ihlali yapan 206 sürücüye idari işlem uyguladı.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Huzur ve Güven Şehri Konya ilkesini benimseyerek trafikteki kaza oranını en aza indirmek için hem denetleme hem de bilgilendirme çalışmalarını 7 gün 24 saat ara vermeden sürdürüyor.

Kazalarda can kaybının yaşanmaması ve yaya ölümlerinin sıfıra inmesi için “Yaya Öncelikli Denetim” çalışmalarına devam eden Trafik Ekipleri ocak ayının ilk yarısında 550 araç sürücüsü denetleyerek 206 sürücüye idari işlem uyguladı.

Konya’da son dönemde yapılan denetimlerden memnun olduklarını dile getiren Konyalı vatandaşlar yapılan uygulamalar sayesinde trafikte kendilerini daha güvende hissettiklerini ifade etti.

“Yaya Öncelikli Denetimlerin” devam edeceğini söyleyen yetkililer hem sürücülere hem de yayalara trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Anahtar Kelimeler: YayaYolKavşakdemetim

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant